Привіт, відвідувачу ресурсу БЛОГ НАУКИ. Здається ти використовуєш AdBlock.
Якщо бажаєш підтримати проект, додай наш сайт у виключення.
Як відключити ?

БЛОГ НАУКИ

Досліджуйте світ навколо Вас

2014-10-22

Лікарська та декоративна рослини - Календула

      Я вдома, як і більшість жінок, вирощую різноманітні рослини. Хочу розповісти про таку красиву квітку, як календула, адже вона окрім своїх естетичних властивостей, має чимало лікарських. Як ви знаєте кожна рослина має свій хімічний склад і певний набір хімічних речовин, що по різному впливає на людський організм. Я б не насмілилась радити лікуватися від якоїсь хвороби календулою, бо не маю медичної освіти, але при бажанні можна знайти безліч рецептів в Інтернеті та лікарських книгах.

Лікарська та декоративна рослини - Календула

      Календула є однорічною рослиною та належить до родини Айстрові (Asteraceae). Всього цих квітів налічується близько 70 видів.

Лікарська та декоративна рослини - Календула

      Сіють календулу ранньою весною. Сходи з’являються через 10-15 днів. Оптимальна температура для цієї рослини 20-25 °C. Масове цвітіння настає приблизно через 70 днів. Для підтримання постійного цвітіння календули, головки необхідно систематично обривати, не допускаючи утворення насіння. При належному догляді на Вашій клумбі календула буде милувати око з кінця травня і аж до самих заморозків.
      Оточуйте себе прекрасним!


Автор: Волошко Н. С.

Вгору