Привіт, відвідувачу ресурсу БЛОГ НАУКИ. Здається ти використовуєш AdBlock.
Якщо бажаєш підтримати проект, додай наш сайт у виключення.
Як відключити ?

БЛОГ НАУКИ

Досліджуйте світ навколо Вас

2014-02-07

Звільнимо Хотин від сміття! Друга серія

      Прибирання, яке відбулося 6 квітня, перевершило всі мої сподівання. Сказати, що я чи Олена доклали великих зусиль для організації дійства, в нас язик не повернеться. Основну агітаційну роботу взяли на себе громада міста та Головльов Микола Олексійович. Перші, ще 30 березня домовились зібратися наступного тижня, для доведення до логічного кінця розпочатої роботи. Микола Олексійович взяв на себе транспорт, приніс цибулини тюльпанів та запросив своїх знайомих прийняти участь у прибиранні.

      Незважаючи на досить холодну погоду, на прибирання прийшли близько 40 (сорока) громадян, серед яких були маленькі діти. Розпочали ми з посадки квітів на місці колишнього стихійного звалища. Розумію, що скоріш за все вони будуть знищені, але це необхідна жертва на шляху до встановлення зв’язку зі свідомістю не добропорядних містян.

      В загальному вивезено одну вантажівку зі сміттям. Значно менше ніж 30 березня, але зважаючи на те, що було взято за мету прибрати велику частину лісу, як на мене, прекрасний результат.

      Висновок такий: кожен із нас не просто маленький чоловічок, від якого нічого не залежить… Якщо Ви нічого не можете змінити, перша перепона у Вас в голові. Найважче знайти мету, шлях до її виконання – це впертість і праця.

      Хочу подякувати всім небайдужим котрі прийшли на прибирання (деякі з нами вдруге). Окремо Андрію Рижаку, який приніс на прибирання рукавички та мішки для сміття. Головльову Миколі Олексійовичу, за організацію та безпосередню участь.


Автор: Марко М. Ю.

Вгору